O mně

Sílu, pohyblivost i výdrž, dynamiku i klid, napětí a uvolnění, dýchání i bdělou pozornost, výzvu a zručnost - to vše obsahuje jóga, jeden z nejstarších a nejinteligentnějších systému  na světě. A proto je dnes stále tak aktuální jako v době svého vzniku.

 

„Zpomalme, dýchejme a obraťme svou pozornost dovnitř“

Zdravím všechny lidi dobrého srdce a pevné vůle. Pocházím z Opavy, kde také žiji. Jsem vystudovaný ekonom a v současné době také profesionální hasič. Mým velkým zájmen je celý život sport – všeobecně pohyb. Největším koníčkem a srdcovou záležitostí je však v posledních letech jóga. Znenadání do mého života vstoupila, provedla mnoho změn a jsem rád, že už zůstala. Je mým velkým kamarádem a společníkem již 12 let.

Jako většina lidí jsem s jógou začal hlavně ze zdravotních důvodů. Aktivně jsem se věnoval bojovým sportům (stále se snažím) a byl jsem člověk zaměřený na výkon. Oslovila mne powerjóga, kterou se snažím předávat dále v její pravé podstatě. Power of yoga – síla z jógy na naších cestách životem a to na všech úrovních. V první fázi mého osobního cvičení se vyřešilo mnoho mých zdravotních záležitostí. Dále se pak začaly dít věci i na vnitřní a osobní úrovni. Nastoupil jsem cestu sebepoznání, na které se snažím zůstat. Není to vždy jednoduché. Někdy upadnu, ale zase vstanu a kráčím dále. Jóga je výborný prostředek pro aktivní a kvalitní život a dovoluje nám poznávat sebe sama, jít ve svém životě do hloubky. 

Snažím se stále jógově vzdělávat. Rád se učím nové věci, poznávám nové lidi a nová místa. Jsem akreditovaný lektor powerjógy a jógy pro zdravá záda. Hodně spolupracuji s fyzioterapeuty. Na lekcích kladu velký důraz na dech – to je naprostý základ, nespěchání, pozornost a správné a bezpečné nastavení těla v ásanách. Každý jsme jiný a naše tělo je třeba respektovat. Jóga není sport a není to soutěžení. Na lekcích se snažím inspirovat, vysvětlit a motivovat osobním příkladem. Nečekejte na mých lekcích stojky na řasách a komplikované a složité jógové motanice a uzly – o tom powerjóga není. Powerjóga je velký dar, jen je jí třeba správně pochopit a uchopit. V jednoduchosti se krása střídá s nádherou. Mým cílem je vás povzbudit a pomoci vám rozvíjet vaší vlastní a bezpečnou jógovou praxi, která vám bude dlouhodobě ku prospěchu. A záleží na každém z nás, jak s jógou naloží a zda jí dáte určitý směr, význam a smysl. A funguje to skvěle, jen si to musíte dovolit. Rád budu na této cestě vaším průvodcem ...

Moje nabídka:

" Inspirujme společně ostatní ke zdravému a smysluplnému pohybu a životnímu stylu "

JÓGA ... bezpečně - rozumně - udržitelně

 

 

Osvědčení Instruktor Powerjógy, akreditovaný program MŠMT - Power Yoga Akademie, www.poweryoga.cz

Osvědčení Instruktor Jógy pro zdravá záda, akreditovaný program MŠMT - Power Yoga Akademie,

Power Yoga Akademie - lektor

Seminář Umění jógového dotyku a asistence v ásanách - Power Yoga Akademie,

Certifikát Technika pozic a tvorba sekvencí Powerjógy - Power Yoga Akademie,

Seminář Master training Powerjógy - Power Yoga Akademie,

Seminář Restorativní jóga a meditace - Power Yoga Akademie,

Člen České komory fitness profesionálů -  http://komorafitness.cz/crfp/

Certifikáty a osvědčení

. . . . . .

Copyright © 2023 martinfajka.cz | všeobecné obchodní podmínky | vytvořil: matodesign.cz

nahoru