Geloren

Objednat

Pečujte o své klouby, vazy a šlachy! Člověk je zrozen k pohybu. Pohyb je přirozená věc. Ať je člověk sportovec nebo ne, vždy se vyplatí dodat svému pohybovému systému (kloubům) správnou výživu. Stejně tak, jak si preventivně čistíme zuby, snažíme se jíst zdravou stravu nebo pijeme kvalitní čaj plný vitamínů, tak i naše klouby potřebují dlouhodobý přísun kvalitních látek. A GELOREN je jasná volba. Já osobně používám dlouhodobě a mohu doporučit. S českou firmou Contipro.cz jsem navázal spolupráci, dává mi to velký smysl. I proto jsem vám schopen nabídnout tento produkt zde na mých stránkách.

Geloren vyvinuli čeští vědci a lékaři tak, aby měl ideální složení vytvořené na míru cílové skupině. Díky tomu má správně vyvážený poměr jednotlivých surovin v optimálním množství. Geloren obsahuje nejvhodnější varianty surovin v jejich nejvyšší kvalitě, což zajištuje vstřebatelnost, bezpečnost a výživovou schopnost produktu. Každá vyrobená šarže je navíc přísně kontrolována a testována.

GELOREN je vhodný pro:

Síla kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je organická látka přirozeně se nacházející v lidském těle. Je součástí mezibuněčné hmoty a ve zvýšené míře ji najdeme právě v kloubech, zejména pak v chrupavce. V podobě kloubní tekutiny zajišťuje lubrikaci kloubních ploch a snižuje nepříjemné tření. Kyselina hyaluronová je podstatnou složkou kvalitní kloubní výživy.

Užívejte 3 želé tablety denně po dobu alespoň 3 měsíců. Jedno balení je na měsíc a obsahuje 90 tablet. Doporučujeme opakovat 3x ročně. V případě potřeby je možné užívat trvale. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Jedno balení Gelorenu stojí 460 kč. V případě zájmu objednejte níže nebo mě kontaktujte. Vyplatí se to ...

 

 

Copyright © 2023 martinfajka.cz | všeobecné obchodní podmínky | vytvořil: matodesign.cz

nahoru