Základní informace o lekcích a ceny

Lekce probíhají v gymnastickém sále U Zeleného jelena v Opavě, Náměstí Svobody 644/2. Nutno provést rezervaci lekce v rezervačním systému (na hlavní stránce přes tlačítko REZERVOVAT) , kde jsou také všechny pravidelné a případné další změny a lekce vždy vypsány.  Nové zájemce prosím nejprve o kontakt na e-mail: info@martinfajka.cz, domluvíme se, co a jak dále. Žádám vás, abyste respektovali čas ostatních a chodili na lekce s dostatečným předstihem. Doneste si podložku na cvičení jógy, případně pomůcku na cvičení (jóga blok), ručník a dobrou náladu. Usadíme se na podložce, zachováváme klid, vzájemnou úctu a vypneme mobilní telefony. Dochvilnost je součástí etiky jógy. Děkuji za pochopení a těším se na setkání na lekcích.

 

Máme zájem o pravidelně chodící (praktikující) klienty, kterým se chceme dlouhodobě věnovat. Pokud tedy máte zájem pravidelně na lekce docházet, napište mi email nebo zavolejte, budeme Vás v případě místa na lekci kontaktovat. Děkuji za pochopení. Martin.

 

Dny a časy lekcí:

PONDĚLÍ 19:30 - 20:30 powerjóga (Martin / Hanka)
ČTVRTEK 19:00 - 20:00 powerjóga (Martin)
PÁTEK 18:00 - 19:00 powerjóga  (Martin / Hanka)

 

Na lekcích se můžete také setkat jako s lektory se zkušenými fyzioterapeuty Hankou Krejčířovou a Evou Zamazalovou. 

Ceny lekcí:

140 Kč jednorázový vstup na lekci
120 Kč cena lekce přes rezervační systém

 

V rámci rezervačního sytému funguje kreditový systém. Kredity si můžete předplatit. Po koupi kreditu není nárok na jeho vrácení. Platnost zakoupených kreditů je 4 měsíce. Z jednoho vstupu na lekci se v rámci předplatného odečte 10 kreditů. 5 vstupů = 50 kreditů = 600 Kč, 10 vstupů = 100 kreditů = 1 200 Kč.

Při zakoupení kreditů vám budou tyto kredity nastaveny v rezervačním systému. Pokud se držitel předplatného účastní lekce a nepřihlásí se přes rezervační systém, hradí bezprostředně po lekci jednorázový vstup ve výši 140 Kč. Klienti, kteří mají platnou rezervaci, mají na lekcích přednost. Na uzavřené kurzy, semináře a další akce se je nutno nahlásit pres rezervační formulář "přihlásit se na akci", který je k dispozici ke každé akci v příslušném menu webu (pokud je tímto způsobem akce zveřejněna).

Při správné registraci do rezervačního systému je vám dále k dispozici přihlašovací jméno a heslo. Pomocí těchto údajú se do systému přihlásíte a vyberete si lekce o které máte zájem. Ve vašem profilu v systému máte přehled o vašich rezervacích a kreditu. Přihlásit se je možno kdykoliv, odhlásit se jde nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud se klient na lekci přihlásí a nedorazí, vstupné je zaúčtováno a propadá. Přihlášením na lekci klient souhlasí se systémem rezervací a podmínkami. 

 

MOŽNOST POŘÁDÁNÍ SEMINÁŘŮ POWERJÓGY PRO SPORTOVNÍ ODDÍLY, KLUBY, JÓGOVA CENTRA A NADŠENCE VE VAŠEM MĚSTĚ - CENA DOHODOU, DLE MÍSTA A ČASU. OSOBNÍ JÓGOVÝ TRÉNINK (PRIVÁTNÍ LEKCE) - CENA DOHODOU.

Copyright © 2021 martinfajka.cz | všeobecné obchodní podmínky | vytvořil: matodesign.cz

nahoru