Jóga s Dášou a Martinem, Hotel Kouty - Rejčkov (10-12.7.2020)

Zveme Vás na prodloužený jógový víkend v klidném a krásném prostředí hotelu Kouty. (https://www.hotelkouty.cz/

adresa hotelu ZDE

Termín: 10 - 12. 7. 2020, pobyt obsazen, cena 3 650 Kč / osoba.  

přihlášky: info@martinfajka.cz

Lekce budou 4, orientačně v délce 75 - 90 minut/lekce. Jóga bude probíhat v pátek k večeru, sobota ráno a odpoledne, neděle ráno. Vše tak, ať máme čas si užít sami sebe a nádherné místo hotelu a okolí. V ceně ubytování v hotelu na dvoulůžkovém (třílůžkovém) pokoji, lekce jógy, polopenze - jednotná večeře.

Program vám bude zaslán na email v neděli 5.7.

Jóga s Dagmar Volfovou

Jemná tantrická hatha jóga s energií čaker inspirovaná technikami kontinuum movement a uvolňování psoatu (svalu duše). A k tomu nidra jóga.

Uvědomění kvalit jednotlivých pater (čaker) i (od)pouštění toho, co nám již neslouží. Jemná praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. Celistvost. Uvolnění proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí – sami se sebou a tím i ve vztahu k druhým.

Lektorka:

Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové lekce a semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také mnohaletých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Uvolňující techniky kontinuum movement zvědavě zkoumá čtvrtým rokem a studuje je na Somatische akademie v Berlíně. Píše články o cestě světlem i stínem a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii i jinde ve světě.

www.simhayoga.cz

Jóga s Martinem Fajkou

Plynulá  a jemná poweryoga (power of yoga) je jógová praxe, jejíž základem je vědomý dech a bezpečné nastavení těla v ásanách. Pozornost je směřována k dechu a jemnému energetickému plynutí v jednotlivých pozicích. K tomu všemu přidáme jemné dechové techniky pranájámy a vytvoříme tak dohromady jemnou jógovou cestu s pozorností a směřováním k sobě samým.

Lektor:  

Martin Fajka vede lekce o jógové semináře se zaměření na powerjógu, je také certifikovaným lektorem jógy pro zdravá záda. Vychází ze své osobní praxe a kontinuálního vzdělávání v oblasti jógy. Klade velký důraz na bezpečnou, jemnou a udržitelnou jógovou praxi. Je lektorem na jógových akcích: Yoga & Dance Spring Festival Ostrava 2020, Jóga Dnes konference Luhačovice 2020, Kongres jógy v Piešťanoch 2020.

www.martifajka.cz

Zasláním přihlášky a provedením platby klient souhlasí se storno podmínkami. Zrušení účasti 31 - 15 dní před příjezdem - storno 60 % z celkové částky, 14 - 0 dní před příjezdem - 100 % z celkové částky.

Copyright © 2023 martinfajka.cz | všeobecné obchodní podmínky | vytvořil: matodesign.cz

nahoru